Czy warto inwestować w duży kalendarz trójdzielny na ścianę do biura?

Istnieją różne kalendarze reklamowe, które w drukarniach tworzy się pod zamówienie dla konkretnego klienta. Niektórzy pytają, czy warto kupować kalendarze trójdzielne do biura. Takie duże, ścienne. Choć kojarzą się z prostotą, może z tandetą, to jednak wciąż mają swoją wartość. To ze względu na ich funkcjonalność i możliwości w zakresie projektowania. Nie trzeba tu już za wiele tłumaczyć, chcąc wyjaśnić, że kalendarze trójdzielne dla firm są bardzo dobrym wyborem.

Kalendarz trójdzielny ma dużo miejsca na reklamę

Jednym z powodów, dla którego warto kupować kalendarze trójdzielne firmowe, jest możliwość ciekawego wykończenia główki z uwagi na to, że jest zwykle dość pokaźnych rozmiarów. To miejsce można zadrukować na wiele różnych sposobów. Producent kalendarzy trójdzielnych i książkowych zadba, aby wykorzystać zdjęcia związane z działalnością firmy, jakieś hasła reklamowe, którymi się posługuje i przede wszystkim logo. Ten znak rozpoznawczy musi obowiązkowo znaleźć się na honorowym miejscu, w centralnej części główki, tak by od razu rzucał się w oczy. Im bardziej kreatywny jest producent kalendarzy dla firm, tym ciekawiej może wykonać ten element kalendarza. A to przełoży się automatycznie na skuteczność w zakresie reklamy. Szata graficzna kalendarza musi być dobrze przemyślana. Musi być związana z elementami identyfikacji reprezentującej daną firmę, kreującej jej wizerunek. Trzeba w związku z tym rozejrzeć się za producentem kalendarzy trójdzielnych, który ma doświadczenie, a konkretnie zatrudnia ludzi znających się na projektowaniu grafiki i działaniach marketingowych.

Kalendarz na zamówienie trójdzielny jest widoczny dla szerokiego grona odbiorców

Kolejny powód, dla którego warto zainwestować w kalendarze trójdzielne reklamowe, jest możliwość zawieszenia ich na ścianie. Jeśli pojawi się na ścianie w punkcie obsługi klienta, będzie służył pracownikom oraz znajdującym się w niej klientom. Pracownicy wykorzystają terminarz trójdzielny ścienny do planowania swoich działań i sprawdzania daty. Klienci spoglądając w jego kierunku, będą zapisywali w swojej pamięci ten obraz, który być może utkwi im w niej na długi czas. Poza tym wszystkim kalendarz ten będzie ozdobą ściany i całego pomieszczenia. z logo stanie się firmowym gadżetem, świadczącym o tym, że firma jest profesjonalna i dba nawet o tak małe detale wizerunkowe. Jednak skuteczność w tym zakresie zależy znowu od sposobu wykonania. Kalendarz trójdzielny musi mieć przykuwającą uwagę grafikę. Wtedy zaciekawia, przyciąga wzrok, łatwo zapada w pamięci, zachęca do wielokrotnego spoglądania w jego kierunku. Istnienie takiego kalendarza ma sens.

Tanie kalendarze ścienne trójdzielne dostępne od ręki

Mówi się, że tanie kalendarze trójdzielne to nie jest dobry pomysł. Oczywiście że niska cena wiąże się z gorszym wykonaniem, dlatego na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Jednak kalendarz w wersji ściennej jest zdecydowanie tańszą opcją niż przykładowo elegancki kalendarz w skórzanej oprawie, w formie książki. To też powód, dla którego warto inwestować w kalendarze ścienne. Wpływ na cenę kalendarza ma wiele czynników – rodzaj materiałów, jakość wykonania, ilość dodatków, oferta firmy, ilość egzemplarzy, a nawet sam moment złożenia zamówienia. Za każdym razem też produkcja kalendarzy trójdzielnych przebiega inaczej. A to automatycznie ma wpływ na cenę. Chcąc jeszcze bardziej zaoszczędzić, warto zamówić kalendarze wcześniej, nawet w okresie wakacyjnym. Albo inaczej, zamówić je w ilości hurtowej. Wówczas cena jednostkowa spada. A hurtowa ilość ładnie wykonanych kalendarzy na pewno się nie zmarnuje. Każdy będzie chciał mieć go w swoim pokoju firmowym i zawsze można je rozdać klientom. To tylko poszerzy horyzonty reklamy.

Kup swój kalendarz trójdzielny tylko u sprawdzonego producenta…

Jeśli zależy Ci na skutecznej reklamie firmy, na zdobywaniu nowych klientów, na kreowaniu wizerunku swojej firmy, zamów kalendarze ścienne. Wykonaj je tak, aby przyciągały uwagę odbiorców i wzbudzały jak największe zainteresowanie. To znaczy, znajdź firmę, która wykona je za Ciebie. Profesjonalną firmę z wieloletnim doświadczeniem w produkcji kalendarzy, która ma w swoim zespole grafików, specjalistów od marketingu i innych fachowców, którzy wspólnymi siłami stworzą wyjątkowy projekt kalendarza, a następnie zajmą się jego produkcją.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *