Sięgnij po nowość SEYSSO Basic Color i odkryj soniczną pielęgnację jamy ustnej pełną pozytywnej energii

W świecie technologii nieustannie pojawiające się nowości wymagają, aby tworzyć zaawansowane produkty wyprzedzające trendy. Marka SEYSSO świetnie wykorzystuje technologię soniczną i dynamicznie rozwija się, wprowadzając do swojej oferty innowacyjne i profesjonalne urządzenia do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Do szerokiej już oferty dołączyły właśnie szczoteczki SEYSSO Basic Color, które szybko stają się bestsellerem. Ten podstawowy model w trzech nowych odsłonach kolorystycznych przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom skandynawskiego designu w stylu HAY Design, ale również przekona do siebie klientów, którzy cenią jakość.

Mówiąc o higienie jamy ustnej coraz częściej mamy również na uwadze przyjemności wynikające z rytuałów pielęgnacyjnych, a także coraz większą wagę przykładamy do estetyki urządzeń, z których korzystamy. Szczoteczki SEYSSO Basic Color wychodzą naprzeciw nowym potrzebom konsumentów, jednocześnie oferując skuteczną ochronę zębów oraz dziąseł, a także dbają o odpowiedni poziom… dopaminy. Estetyczny, minimalistyczny projekt wyróżniają kolory pełne pozytywnych wibracji. Możemy wybrać: Blue Sky, Lavender oraz Pink Paradise. Dodatkowo, wymienne końcówki sprzedawane osobno pozwalają personalizować szczoteczkę i bawić się kolorami. Wystarczy sięgnąć po ulubiony Basic Color, aby rozpocząć dzień z uśmiechem.

Jednak energetyzujące kolory szczoteczek, to nie jedyne, co wyróżnia Basic Color. Choć to podstawowy model w ofercie marki, szczoteczka oferuje zdecydowanie więcej niż sama nazwa wskazuje. SEYSSO Basic Color posiada aż 3 tryby pracy, automatyczny timer i niezwykle wydajny akumulator. Wytrzymała bateria pozwala na korzystanie z urządzenia nawet do 6 tygodni bez ładowania, a dzięki zróżnicowanym trybom pracy możemy dobrać program najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Dodatkowo 86 000 ruchów sonicznych zapewnia skuteczne usuwanie płytki nazębnej i dokładne oczyszczenie jamy ustnej.

Wraz z nową paletą barw SEYSSO udowadnia, jak zmienia się postrzeganie urządzeń codziennego użytku, które potrafią odmienić otoczenie oraz wpłynąć na nasze samopoczucie. Pielęgnacja opierająca się na pozytywnych odczuciach szybko staje się zdrowym nawykiem, a tym samym pomaga nam zapewnić odpowiednią ochronę zębów i dziąseł.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *